GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 7473202
nr 747 3202
Matservis
cirka 60-del, Olga, Villeroy & Boch
Kondition: nagg/slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
650 kr
måndag 19 mars 2012
kl 18:54:27
500 kr
200 kr
600 kr
600 kr